Czym może być spowodowany ból i drętwienie w okolicy prawej łopatki?

Ból nasila się w pozycji siedzącej kiedy więcej pracuję prawą ręką, przy największym ataku bólu boli mnie od łopatki do klatki piersiowej i nie jestem w stanie swobodnie oddychać. Przy codziennych czynnościach np. karmienia dziecka łyżką drętwieją mi plecy w okolicy łopatki i mam osłabione czucie na skórze w tym miejscu. Dodam, że jak wykonuje koliste ruchy ramieniem to łopatka strzela/gruchocze. Kiedy biorę coś w prawą rękę jest dużo cięższe niż gdybym chwyciła to lewą dłonią. Mam 28 lat, pracuję w biurze i im dłużej siedzę i robię coś prawą ręką to z pracy wychodzę z płaczem.

Opisane objawy wymagają badania fizykalnego połączony z diagnostyką obrazową która wykaże co powoduje takie objawy i będzie można zastosować odpowiednie leczenie. Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza ortopedy - specjalista medycyny naturalnej Mariusz Bek
Opisane objawy wymagają badania fizykalnego połączony z diagnostyką obrazową która wykaże co powoduje takie objawy i będzie można zastosować odpowiednie leczenie. Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza ortopedy
Sugeruję wizytę w poradni leczenia bólu. Te objawy mogą świadczyć o bólu o charakterze neuropatycznym. Potrzebne jest badanie, dokładny wywiad i podjęcie multidyscyplinarnego leczenia (najprawdopodobniej będzie potrzebna fizjoterapia i farmakoterapia).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z