Czy zmiany w wyglądzie złamanej nogi należy od razu konsultować z lekarzem?

Dwa tygodnie temu złamałam nogę (kość piszczelowa i strzałkowa). Miałam operację, wkręcono mi śruby. W domu powstał mały uraz z boku stopy w złamanej nodze, miejsce było kilka dni zaczerwienione i obolałe natomiast dzisiaj to miejsce się pomarszczyło, wygląda tak jakby było za długo w wodzie. Nie wiem czy lepiej to od razu skonsultować u lekarza czy mogę poczekać do wizyty kontrolnej.

Wszelkie niepokojące zmiany w obrębie urazu powinno się konsultować z lekarzem.
Proszę na początku skonsultować to z lekarzem pierwszego kontaktu.
On zadecyduje czy należy z tym udać się do specjalisty, czy można poczekać do wizyty kontrolnej.
Wskazana stacjonarna konsultacja (u lek.prowadzącego lub u lek.rodzinnego)
tak zalecana pilna konsultacja
Wskazana pilna stacjonarna konsultacja lekarska.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3566
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi