Czy zmiany w wyglądzie złamanej nogi należy od razu konsultować z lekarzem?

Dwa tygodnie temu złamałam nogę (kość piszczelowa i strzałkowa). Miałam operację, wkręcono mi śruby. W domu powstał mały uraz z boku stopy w złamanej nodze, miejsce było kilka dni zaczerwienione i obolałe natomiast dzisiaj to miejsce się pomarszczyło, wygląda tak jakby było za długo w wodzie. Nie wiem czy lepiej to od razu skonsultować u lekarza czy mogę poczekać do wizyty kontrolnej.

Wszelkie niepokojące zmiany w obrębie urazu powinno się konsultować z lekarzem.
Proszę na początku skonsultować to z lekarzem pierwszego kontaktu.
On zadecyduje czy należy z tym udać się do specjalisty, czy można poczekać do wizyty kontrolnej.
Wskazana stacjonarna konsultacja (u lek.prowadzącego lub u lek.rodzinnego)
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Bielsku-Białej Chirurg w Katowicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4034
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10763
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi