Czy zarażenie COVID-19 może powodować napadowe bóle głowy?

Silny ból głowy napadowy, w części potylicznej idący od kręgów szyjnych, ból potyliczny - pomaga tylko zastrzyk przeciwbólowy. TK prawidłowe, bez krwawienia, przeprost lordozy, lekka dyskopatia, zakażenie COVID - czy COVID może powodować takie objawy? Jestem zaszczepiona 3 dawkami moderny, gdyby nie ten ból głowy nie byłoby wiadomo w ogóle, że jestem zakażona, bo nie było podstaw do wykonania testu - nie ma innych objawów. Tylko nagły silny w przeciągu 30 sekund uderzający ból głowy, trwa to już trzeci dzień. Brak sztywności karku, ciśnienie ok, jestem świadoma, bez jakichkolwiek objawów neurologicznych, morfologia prawidłowa.

Ból głowy o tym charakterze i o tej lokalizacji (+ szyja) może pochodzić od szyjnego odcinka kręgosłupa, niezależnie od innych aktualnie występujących chorób. Sugeruję wizytę u fizjoterapeuty wyspecjalizowanego w mechanicznym diagnozowaniu i terapii narządu ruchu. Pozdrawiam.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Krakowie Ortopeda w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi