Czy zaburzenie miesiączkowania może być związane ze zmianą klimatu?

Mam 25 lat, nie przyjmuje żadnych leków, nie mam chorób przewlekłych ale od jakiegoś czasu niepokoi mnie sytuacja z moim miesiączkowaniem. Nie zawsze było ono regularne, pół roku temu po wizycie u ginekologa i przeprowadzonym USG nie wyszło nic niepokojącego, jedynie lekki niedobór progesteronu stąd moje przedłużające się plamienie. W tym miesiącu nie dostałam miesiączki natomiast 2 tygodnie temu zaczęło mi się plamienie. Tydzień temu nasiliło się i myślałam, że jest to początek menstruacji. Krwawienie nadal trwa już łącznie ponad 2 tygodnie, nie odczuwam żadnego bólu, pojawiają się czasem skrzepy. Krwawienie jest raz mniejsze, raz większe. Przebywam od paru miesięcy w Kanadzie, czy może to mieć związek ze zmianą klimatu i zaburzeniem hormonalnym? Wcześniejsze miesiączki były prawidłowe. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia miesiączkowania w Warszawie Zaburzenia miesiączkowania w Bielsku-Białej Zaburzenia miesiączkowania w Krakowie Zaburzenia miesiączkowania w Katowicach Zaburzenia miesiączkowania w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia miesiączkowania w Gliwicach Zaburzenia miesiączkowania w Częstochowie Zaburzenia miesiączkowania we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z