Czy zabieg gumkowania hemoroida może powodować ból jąder?

Mam 33 lata. Dwa tygodnie temu miałem gumkowanie hemoroida wewnętrznego. Od kilku dni odczuwam ból obu jąder. Nie jest on nie do wytrzymania, ale sprawia duży dyskomfort. Ból jest ciągły, ale nasila się podczas dnia przy wykonywaniu zwykłych czynności. Jądra nie są spuchnięte, ale moszna wydaje się bardziej czerwona niż zwykle. Proszę o podpowiedź co to może oznaczać i czy jest prawdopodobieństwo, że ból jest jakoś powiązany z zabiegiem na hemoroid?

Mogło dojść do Zapalenie moszny Fourniera , występuje czasami po zabiegach chirurgicznych, konieczna jest konsultacja i wdrożenie antybiotyku.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Hemoroidy w Dąbrowie Górniczej Hemoroidy w Gliwicach Hemoroidy w Warszawie Hemoroidy w Katowicach Hemoroidy w Bielsku-Białej Hemoroidy w Częstochowie Hemoroidy w Krakowie Hemoroidy w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi