2022-06-10

Czy wynik beta HCG we wczesnej ciąży może spadać?

Jestem we wczesnej ciąży i robiłam badanie beta hcg. Pierwszy wynik wyszedł wyższy niż wynik badania robionego dzisiaj rano (różnica wyniosła około 4000). Czy to może oznaczać, że coś się dzieje? Czekam już na wizytę u lekarza, ale nie wiem czy mam się niepokoić, zrobić dodatkowe badania?

Spadek stężenia gonadotropiny kosmówkowej w ciąży jest niekorzystnym objawem. Proszę umówić pilną konsultację, bądź w przypadku krwawienia czy silnego bólu zgłosić się do szpitala.
w ciąży prawidłowo rozwijającej sie nie powinien spadać tylko rosnąć
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ginekolog w Warszawie Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Gliwicach Ciąża w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4