Czy w ciąży wypuszczanie pokarmu z piersi nie będzie miało skutków dla karmienia dziecka po porodzie?

Mam dość dziwne pytanie, aktualnie jestem w 23 tygodniu ciąży i po raz pierwszy pojawił mi się wyciek siary z piersi. Jest go dość dużo zwłaszcza z prawej piersi leci od razu przy lekkim naciśnięciu jednak zastanawia mnie to, że w tym samym momencie pojawia się u mnie od razu więcej śluzu. Za każdym razem jak np. lekko nacisnę pierś jedną czy drugą wypływa siara, a za chwilę zaczynam czuć większą ilość śluzu między nogami. Czy śluz ma coś wspólnego tutaj z laktacją? Oraz czy naciskanie piersi, aby pokarm wypłynął jest zdrowe dla ciąży i nie szkodzi dziecku oraz karmieniu go po urodzeniu? 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ciąża w Gdańsku Ciąża w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z