Czy uczucie ucisku w gardle może być powikłaniem po COVID-19?

2 tygodnie temu myslałam, że źle połknęłam tabletkę. Wywołałam wymioty, ale tabletki nie zwymiotowalam. Byłam u laryngologa, ktory stwierdził, że nic nie widzi i do krtani jest ok. Czułam mocny, duszący ucisk w gardle przez parę dni. Lekarz rodzinny zbadał mnie i stwierdził, że jest czysto, nic nie ma i może to na tle nerwowym. Aczkolwiek nie mam żadnych stresów ani problemów. Piję melisę dwa razy dziennie. Po kilku dniach wszystko zaczęło śmierdzieć detergentem - woda z kranu, pranie, szklanka ze zmywarki, nie czuję żadnego zapachu oprócz tej intensywnej chemii. COVID przeszłam w listopadzie dość łagodnie, węchu i smaku nie miałam wtedy, ale w grudniu wróciło wszystko do normy. Teraz boję się jeść, bo mam wrażenie, że się udławię. Tabletkę od tamtej pory codziennie rozpuszczam. Gardło kłuje, ściska, czasem mam wrażenie, że mam ,,pyzę" w gardle. Na dniach zaczął drętwieć też język. Trwa to kilkanaście sekund i z różną częstotliwością. Wydzielina z gardła jest przezroczysta i ciągnąca. Czy to mogą byc powikłania pocovidowe? Co może mi dolegać? Jakie badania mogę wykonać, by się dowiedzieć czegoś więcej? 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Warszawie Internista w Gliwicach Internista w Częstochowie Internista w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi