Czy torbiel może być przyczyną nerwicy i zawrotów głowy?

2 lata temu zrobiłam rezonans głowy i wyszło, że mam polipa 17mm w lewej szczęce zębowej. Jakoś 2 lata przetrwałam z tymi bólami głowy i migreną, ale w tym roku od stycznia odczuwam, jakbym zaczęła tracić równowagę (nawet siedząc), miała zawroty, ale nie kręci mi się w głowie. Zrobiłam tomograf zatok, który wykazał, że mam torbiel 23mm. Czy to możliwe, że przez niego tak się czuję? Czy to może być przyczyną nerwicy? Gdy wracam z pracy do domu, zaczynam odczuwać objawy, ale nasila się to gdy czekam aż partner wróci z pracy. 

Wskazana konsultacja laryngologiczna i neurologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1792
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi