Czy torbiel może być przyczyną nerwicy i zawrotów głowy?

2 lata temu zrobiłam rezonans głowy i wyszło, że mam polipa 17mm w lewej szczęce zębowej. Jakoś 2 lata przetrwałam z tymi bólami głowy i migreną, ale w tym roku od stycznia odczuwam, jakbym zaczęła tracić równowagę (nawet siedząc), miała zawroty, ale nie kręci mi się w głowie. Zrobiłam tomograf zatok, który wykazał, że mam torbiel 23mm. Czy to możliwe, że przez niego tak się czuję? Czy to może być przyczyną nerwicy? Gdy wracam z pracy do domu, zaczynam odczuwać objawy, ale nasila się to gdy czekam aż partner wróci z pracy. 

Wskazana konsultacja laryngologiczna i neurologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi