2023-12-17

Czy to normalny objaw po wyjęciu nogi z gipsu (ortezy)?

6 tyg temu miałem wypadek w pracy - wózek przygniótł mi stopę. Złamana została kość łódkowata stopy. Przez tydzień chodziłem tylko w bandażu elastycznym, ponieważ na SOR nie zauważyli na zdjęciu złamania. Po tygodniu trafiłem do ortopedy, który wykrył złamanie, zalecono mi chodzenie w ortezie. W ten piątek orteza została zdjęta i miałem stopniowo obciążać stopę, problem w tym, że gdy tylko kładę ja na ziemi, to czuje, jak bym miał w niej pod skórą potłuczone szkło. Dodam jeszcze, że nogą wciąż ma taki fioletowy odcień i jest zwykle zimna.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda w Katowicach Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Gliwicach Ortopeda w Bielsku-Białej Ortopeda w Częstochowie Ortopeda w Warszawie Ortopeda w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4