2021-06-20

Czy to może być objaw cukrzycy?

Czy utrzymujący się poziom cukru w ciągu doby w przedziale 127-209 oraz ciągłe spanie, zmęczenie, zlewne poty, mdłości i zawroty głowy mogą świadczyć o cukrzycy?

Objawy te i wyniki stężenia glukozy we krwi stanową wręcz definicję cukrzycy. Proszę bezzwłocznie zgłosić się do lekarza.
tak, jak najbardziej to mogą być objawy cukrzycy
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zawroty głowy w Warszawie Cukrzyca w Krakowie Cukrzyca w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy w Dąbrowie Górniczej Zawroty głowy w Gliwicach Zawroty głowy we Wrocławiu Cukrzyca w Katowicach Zawroty głowy w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14760
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie