2024-01-11

Czy to może być ból jąder od kręgosłupa?

Mam 24 lata, od ok. miesiąca odczuwam bóle i mrowienie w mosznie - bardziej z tyłu, głównie po prawej stronie, ale po lewej też się zdarza. Nie ma raczej niepokojących objawów podczas samobadania, nie ma zaczerwienienia, tkliwości ani powiększenia. Bolą plecy z tyłu na dole po lewej stronie, szczególnie podczas ruchu. Myślałem, że to może od nerki. Bolą też czasem pachwiny i pośladki, co mogłoby wskazywać na dolegliwości od kręgosłupa, tak stwierdził lekarz POZ. Mam czasem problemy ze wzwodem, bardzo rzadko występuje poranna erekcja. Ale oddawanie moczu i ejakulacja przebiegają raczej prawidłowo, rzadko tylko lekkie pieczenie podczas oddawania moczu i niemożność całkowitego opróżnienia pęcherza. Po wytrysku jądra bywają nabrzmiałe, a strumień moczu bardzo słaby. Nie robiłem ostatnio badania moczu ani USG, ale kiedyś miałem już podobny problem i badania nic nie wykazały. Mam pracę głównie siedzącą i ostatnio zaniedbałem aktywność fizyczną, ale czy faktycznie kręgosłup może być tu przyczyną? Czy warto zrobić USG w celu wykluczenia innych schorzeń?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Krakowie Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców w Łodzi Ból pleców w Katowicach Ból pleców we Wrocławiu Ból pleców w Częstochowie Ból pleców w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4