Czy to kwalifikuje się do psychoterapii?

Od dwóch lat mam dziwne bóle, to nóg, to kręgosłupa, a badania dobre. Teraz trochę ustało, badania krwi wszystko w porządku, tarczyca ok, a ciągle jestem senny, nie mogę spać w nocy, jestem rozdrażniony i nerwowy, nie mogę się skupić po prostu. Nic mi się nie chce i ciągle rozmyślam o rzeczach co były. Czasem tak bardzo w ciągu dnia chce mi się spać, że nie myślę jakbym nie spał parę dni. Co mi może dolegać? Lekarz dał mi Sympramol raz na noc, ale to nic nie daje 😔 Czy to kwalifikuje się do psychoterapii? Pozdrawiam
Właściwa odpowiedź nie jest prosta, trzeba przeanalizować Pana stan zdrowia, ewentualnie pogłębić diagnostykę i włączyć odpowiednie postępowanie. Na początek zalecam poradę lekarza rodzinnego/internisty.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi