Czy to kwalifikuje się do psychoterapii?

Od dwóch lat mam dziwne bóle, to nóg, to kręgosłupa, a badania dobre. Teraz trochę ustało, badania krwi wszystko w porządku, tarczyca ok, a ciągle jestem senny, nie mogę spać w nocy, jestem rozdrażniony i nerwowy, nie mogę się skupić po prostu. Nic mi się nie chce i ciągle rozmyślam o rzeczach co były. Czasem tak bardzo w ciągu dnia chce mi się spać, że nie myślę jakbym nie spał parę dni. Co mi może dolegać? Lekarz dał mi Sympramol raz na noc, ale to nic nie daje 😔 Czy to kwalifikuje się do psychoterapii? Pozdrawiam
Właściwa odpowiedź nie jest prosta, trzeba przeanalizować Pana stan zdrowia, ewentualnie pogłębić diagnostykę i włączyć odpowiednie postępowanie. Na początek zalecam poradę lekarza rodzinnego/internisty.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi