Czy tampon mógłby wypaść podczas oddawania moczu?

Dostałam miesiączkę i wieczorem przed snem zaaplikowałam tampon. Rano poszłam do toalety i po oddaniu moczu chciałam go wymienić na nowy jednak nie znalazłam poprzedniego, na wszelki wypadek przed dwa kolejne dni nosiłam podpaski ale nie czułam, żeby cokolwiek było w środku. Potem bez żadnego oporu włożyłam nowy tampon. Czy to możliwe, że tamten stary utknął tak głęboko, że nie mogę wyczuć go palcami i dlatego bez trudu włożyłam kolejny? Tamten powinien napęcznieć i musiałabym go czuć. Cz to możliwe że po prostu wypadł mi niepostrzeżenie przy oddawaniu moczu?

Jest mało prawdopodobne aby nie mogła Pani znaleźć zaaplikowanego tamponu. Bardziej prawdopodobne jest, że tampon wysunął się. W razie wątpliwości proszę umówić konsultację ginekologiczną, która w zupełności powinna rozwiać wątpliwości.
Jest to możliwe, że tampon wysunął się przy oddawaniu moczu.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z