2023-11-18

Czy tak częste nawroty problemu powinny być powodem do niepokoju?

Od dwóch miesięcy mam problem z miejscem intymnym a dokładnie skóra na penisie. Dwa miesiące temu zauważyłem biały duży nalot na skórze penisa oraz podbrzusza, następnie zrobiła mi się z tego rana, małe pęknięcia, byłem u dermatologa i zostały przepisane mi dwa leki. Ładnie się wygoiło, ale po powrocie do pracy na budowie wyskoczyło ponowie, ale już inaczej wyglądało, było zaczerwienione, tak jakby jakiś stan zapalny, po stosowaniu kilka dni kolejnego leku — objawy ustąpiły, ale gdy miałem pracę związaną z dużą ilością kurzu, to szybko wróciło i pojawiło się jeszcze w innym miejscu też na członku, ale tak jakby pod. Miejsce było zaczerwienione, lekko jakby nabrzmiałe oraz bym małe horsty, z których coś się jakby sączyło. Po kolejnym stosowaniu tego leku bardzo szybko znikło i było ładnie wygojone, śladu nie było widać do momentu aż po tygodniu znów mailem pracę związaną z bardzo dużą ilością kurzu, bardzo szybko wyskoczyło mi znowu to samo, ale już następnego dnia o poranku wyglądało trochę lepiej tak, jakby stan zapalny zniknął, miesiące nie swędzi, nie piecze, nie pojawia się we innych miejscach jak łokcie, kolana. W wodzie, w której się myje, jest bakteria coli, niestety na chwile obecna nie mam innego źródła wody, bo jestem na wyjeździe.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej Choroby skóry w Gliwicach Choroby skóry w Warszawie Dermatolog w Warszawie Choroby skóry w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Choroby skóry w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4