Czy tabletka "dzień po" nie zadziałała?

Przyjęłam Escapelle w 8 dniu cyklu, po 8 dniach (tj. w 16 dniu cyklu) mam podwyższona temperaturę. Cykle mam zazwyczaj 30/31 dni. Czy jest możliwość że to owulacja i że Escapelle nie zadziałała? Ze skutków ubocznych odczuwam kłucie jajników bóle podbrzusza i brzucha, senność.

Tabletka "dzień po" jest skuteczna od momentu przyjęcia i tylko wówczas wykazuje działanie antykoncepcyjne (w przypadku Escapelle do 72 godzin po stosunku, a nie na przyszłość).
Proszę się poddać badaniu ginekologicznemu.
należy wykonać badanie usg i ginekologiczne
Czy Pani przeszła owulacje da odwiedź wyłącznie badanie ginekologiczne + USG
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi