Czy tabletka "dzień po" nie zadziałała?

Przyjęłam Escapelle w 8 dniu cyklu, po 8 dniach (tj. w 16 dniu cyklu) mam podwyższona temperaturę. Cykle mam zazwyczaj 30/31 dni. Czy jest możliwość że to owulacja i że Escapelle nie zadziałała? Ze skutków ubocznych odczuwam kłucie jajników bóle podbrzusza i brzucha, senność.

Tabletka "dzień po" jest skuteczna od momentu przyjęcia i tylko wówczas wykazuje działanie antykoncepcyjne (w przypadku Escapelle do 72 godzin po stosunku, a nie na przyszłość).
Proszę się poddać badaniu ginekologicznemu.
należy wykonać badanie usg i ginekologiczne
Czy Pani przeszła owulacje da odwiedź wyłącznie badanie ginekologiczne + USG

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3450
Pytań zadanych
przez pacjentów
8310
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi