Czy powinna zgłosić się do szpitala? Dreszcze, problemy z oddychaniem, brak snu od kilku dni

Witam, w czwartek i piątek miałam dreszcze, ale bez gorączki. W sobotę klucha pod krtanią - wzięłam ACC i leki na gardło. Od soboty do poniedziałku praktycznie bez snu, bo pochylenie ciała powodowało zalewanie gardła i okropny kaszel odrywający się z klatki. W poniedziałek była inhalacja z punicortu, a pod wieczór miałam temperaturę koło 37 stopni i mniejszy kaszel. Osłabiona przespałam z poniedziałku na wtorek 4 godziny, dziś inhalacja z punicortu - kaszel z odkrztuszeniem czegoś, ale rzadziej występujący. Uczucie chłodu na plecach, co chwilę zlewającego się potu, chociaż już w niedzielę i poniedziałek te objawy ustąpiły. Późnym popołudniem drzemka, wreszcie po kilku dniach w pozycji pół leżącej. Pobudka jakby z brakiem tego co się dzieje. Trudniej i ciężej mi się oddycha.. cały czas coś przełykam. Czy powinnam zgłosić się do szpitala? Dodam, że cały 2017 walczyłam z nowotworem piersi😔

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi