Czy powinna zgłosić się do szpitala? Dreszcze, problemy z oddychaniem, brak snu od kilku dni

Witam, w czwartek i piątek miałam dreszcze, ale bez gorączki. W sobotę klucha pod krtanią - wzięłam ACC i leki na gardło. Od soboty do poniedziałku praktycznie bez snu, bo pochylenie ciała powodowało zalewanie gardła i okropny kaszel odrywający się z klatki. W poniedziałek była inhalacja z punicortu, a pod wieczór miałam temperaturę koło 37 stopni i mniejszy kaszel. Osłabiona przespałam z poniedziałku na wtorek 4 godziny, dziś inhalacja z punicortu - kaszel z odkrztuszeniem czegoś, ale rzadziej występujący. Uczucie chłodu na plecach, co chwilę zlewającego się potu, chociaż już w niedzielę i poniedziałek te objawy ustąpiły. Późnym popołudniem drzemka, wreszcie po kilku dniach w pozycji pół leżącej. Pobudka jakby z brakiem tego co się dzieje. Trudniej i ciężej mi się oddycha.. cały czas coś przełykam. Czy powinnam zgłosić się do szpitala? Dodam, że cały 2017 walczyłam z nowotworem piersi😔

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi