2023-08-03

Czy powinienem się martwić tym problemem z penisem? 

Równo 9 miesięcy temu miałem zabieg obrzezania, spowodowany stulejką i załupkiem. Od operacji penis sporo się cofnął w głąb wzgórka łonowego. Bez wzwodu ledwo wystaje tylko końcówka żołędzia. Mój penis zawsze był niewielkich rozmiarów, ale teraz go prawie nie ma... Drugą sprawą jest ból oraz krwawienie podczas wzwodu. Krwawienie występuje z miejsca pomiędzy żołędziem a skórą (z prawej strony prącia). Wczoraj w stanie wzwodu zauważyłem, że z tego właśnie miejsca, pomiędzy żołędziem a skórą na prąciu wystaje coś, co bardzo ciężko mi opisać. Wydaje mi się, że była to żyła — było to wysunięte na około 1 cm, różowo-czerwone. Z tego miejsca właśnie dochodzi do krwawienia. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim i nie wiem, czy jest to coś poważnego. Ogólnie po zabiegu nie występują u mnie poranne oraz spontaniczne erekcje. Mam 35 lat, jestem osobą chorującą przewlekle na nadciśnienie, cukrzycę typu 2. Jestem otyły w bardzo znaczącym stopniu. Nie jestem aktywny seksualnie. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stulejka w Katowicach Stulejka w Dąbrowie Górniczej Stulejka w Warszawie Stulejka w Krakowie Urolog w Katowicach Urolog w Dąbrowie Górniczej Stulejka w Bielsku-Białej Urolog w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5540
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14792
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie