Czy podczas konsultacji online mogę uzyskać zaświadczenie do udziału w kursie?

Potrzebuję pomocy w uzyskaniu zaświadczenia lekarskiego. Chodzi o zaświadczenie braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w kursie trenerskim (trener piłki nożnej). Nie mam możliwości stawić się w gabinecie osobiście, ponieważ nie mieszkam aktualnie w Polsce, stąd pytanie o konsultację online. Jestem czynnym trenerem, w pełni zdrowym, aczkolwiek takie zaświadczenie jest wymagane przy rekrutacji na kurs. Posiadam dosyć szczegółowe badania krwi zrobione rok temu w maju, mam też w domu urządzenie do mierzenia ciśnienia, więc również mógłbym je zmierzyć. Czy to wystarczy, aby uzyskać takie zaświadczenie?

Niezbędna jest wizyta stacjonarna (badanie fizykalne, badania dodatkowe).
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Gliwicach Internista w Warszawie Internista w Częstochowie Lekarz rodzinny w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi