Czy po przekłuciu palca mogłam zarazić się HIV?

Dwa lata temu czekając na tramwaj, miałam walizkę i szukałam w torebce czy wszystko mam spakowane. Jechałam do rodziny. Weszłam do tramwaju. Dotknęłam dłonią miękkiego krzesełka i usiadłam na nim. Po chwili wstałam z krzesełka i trzymałam się za rurę. Nie wiem jak zrobił mi się na palcu wskazującym pęcherz bez płynu, a centralnie na środku mała dziurka w nim. Zauważyłam to jak wysiadłam z tramwaju. Nie wiem czym i jak się skaleczyłam, nie miałam krwi na palcu. Umyłam palec wodą z kranu, po tym nie miałam żadnej grypy ani utraty wagi. Tylko lekki ból gardła i mdłości, ale nie wymiotowałam. Czasami teraz też mam mdłości. Choruję na epilepsję od 3 lat. Od ponad półtora roku mam pryszcze na plecach i dekolcie. Teraz robiłam badania krwi i okazało się, że mam niedobór witaminy D3. Nie miałam żadnych przeziębień, aż do końca października tamtego roku miałam lekki kaszel i katar. Nie miałam COVID. Swędzi mnie twarz, głowa i czasami plecy. Trochę wypadają mi włosy. Mam na głowie chyba najprawdopodobniej lekki łupież/ zapalenie skóry głowy. Czasami mam białe łuski na brwiach. Nie farbuję i nie stylizuje ich. Jeszcze nie współżyłam. Czy mogłam się zarazić hivem przez niewiadomy pęcherzyk bez płynu, w którym znajdowała się dziurka w nim na palcu? Czy to są objawy hiva? 

Nic nie wskazuje na możliwość zakażenia wirusem HIV, proszę rozważyć wizytę celem omówienia szczegółów.
na podstawie opisu ryzyko zakażenia HIV jest bardzo niewielkie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2818
Pytań zadanych
przez pacjentów
7018
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi