Czy po miesiączce można zajść w ciążę?

Jakie jest prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę dwa dni po okresie? Miesiaczkuję raczej regularnie, co 29-31 dni. Zawsze przed okresem bolały mnie piersi, teraz nic nie odczuwam. Ostatnio natomiast przy oddawaniu moczu przez 4 dni bolało mnie w podbrzuszu, tak jakby jajniki.

Jest to mniej prawdopodobne niż w okolicy środku cyklu, ale jednak możliwe. Jeśli ma Pani wątpliwości proszę wykonać test ciążowy lub badanie beta-hcg i skonsultować wynik z ginekologiem, jeśli będzie on budził wątpliwości.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi