Czy plamienie między miesiączkami może być objawem zapalenia pochwy?

Od jakiegoś czasu odczuwam sporadycznie świąd w okolicy pochwy, a dodatkowo drugi raz w ciągu 2 miesięcy wystąpiło jednodniowe plamienie poza czasem miesiączki. Czy to może być zapalenie pochwy? Mój ginekolog wolny termin ma dopiero za miesiąc, a nie wiem czy mogę tyle czekać z wizytą.

Niezbędna jest stacjonarna konsultacja ginekologiczna, z badaniem ginekologicznym i usg ginekologicznym.
Konieczna wizyta u ginekologa, w nagłej sytuacji można skorzystać z badania u innego ginekologa.
Opisywane przez Panią objawy wymagają konsultacji ginekologicznej w terminie bliższym niż za miesiąc. Proszę spróbować przełożyć już umówioną wizytę na wcześniejszy termin lub umówić konsultację w najbliższych dniach. Wizyta ma na celu dobranie odpowiedniego leczenia i ewentualne poszerzenie diagnostyki o badanie mikrobiologiczne wymazu.
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna u innego ginekologa w terminie wcześniejszym.
Mogą być to objawy bakteryjnego zapalenia lub innych chorób ginekologicznych - należy przeprowadzić dokładniejszy wywiad - zapraszam na konsultacje - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Konieczna wizyta u ginekologa, w nagłej sytuacji można skorzystać z badania u innego ginekologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z