2022-03-18

Czy obrzęk i drętwienie po operacji przepukliny ustąpią same?

Jestem 4 tygodnie po operacji przepukliny pachwinowej z prawej strony. W prawym udzie po zewnętrznej stronie po operacji wystąpił obrzęk, drętwienie (nerw skórny boczny uda). Po wizycie u chirurga przy ściąganiu szwów zapytałem o te powikłania i stwierdził, że z czasem to przejdzie. Pytanie czy faktycznie samo to powinno ustąpić?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Katowicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Katowicach Drętwienie w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Bielsku-Białej Drętwienie w Bielsku-Białej Drętwienie w Warszawie Chirurg w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5462
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14677
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie