Czy obfitość krwawienia miesiączkowego może wpływać na ból jajników?

Od około 4 miesięcy mam rozregulowany cykl (wiąże się to ze stresem). Miesiączki są mniej obfite. Ból jest raczej kłujący i trwa przez cały miesiąc. Czy w przypadku mniej obfitego krwawienia niż zwykle mogą boleć jajniki po zakończeniu okresu?

Wskazana stacjonarna wizyta u ginekologa w celu kontrolnego badania (+usg).
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Jeśli od miesiąca towarzyszą Pani dolegliwości bólowe lokalizujące się w obrębie miednicy to konieczna będzie wizyta ginekologiczna z badaniem ultrasonograficznym. W trakcie wizyty lekarz może rozszerzyć diagnostykę o dalsze badania laboratoryjne.
Zalecana jest stacjonarna kontrola w gabinecie ginekologicznym celem wykonania badania + badanie USG. Ponadto diagnostykę można rozszerzyć o badania laboratoryjne. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3559
Pytań zadanych
przez pacjentów
8525
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi