Czy nie karmiąc piersią 4 miesiące po CC mogę mieć nieregularną miesiączkę?

Jestem 4 miesiące po drugim cesarskim cięciu. Córki nie karmiłam i nie karmię piersią w ogóle. Miesiączka pojawiła się 8 tygodni po porodzie. Dwie kolejne miesiączki pojawiły się o czasie, natomiast teraz okres spóźnia mi się już dwa tygodnie. Dla pewności wykonałam test ciążowy, wyszedł negatywny. Powinnam się martwić, czy mimo braku karmienia piersią miesiączka może być jeszcze nieregularna?
tak miesiaczka moze byc nieregularna
naqlezy poszerzyc diagnostyke i skonsultowac sie z ginekologiem
tak, warto udać się do ginekologa
Należy zgłosić się do ginekologa.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Na tym etapie powinna Pani już regularnie miesiączkować, ale zależy do od wielu innych czynników, w tym też Pani rytmu miesiączkowego przed ciążą. Proszę umówić wizytę ginekologiczną.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi