Czy można wyleczyć gronkowca przez e-Wizytę?

Mam w nosie / zatokach gronkowca, który podatny jest na działanie antybiotyków. Jak do tej pory to miałem 1 kurację, ale stanowczo za krótką. Przyniosła krótkotrwałą poprawę. Mam wyniki badań tego gronkowca. Główny problem to ciągłe zatykanie się nosa. Można się umówić na jakąś e-wizytę z e-receptą?
Oczywiście, po obejrzeniu wyników wymazu i antybiogramu lekarz wypisze odpowiedni antybiotyk. Jak najbardziej można to zrobić w ramach e-wizyty.
Tak, oczywiście można.
Zdecydowanie tak, potrzebny będzie antybiogram.
Z wynikami badań można oczywiście online.
Tak oczywiście.
Tak, można. Zapraszamy do kontaktu.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi