2023-12-19

Czy możliwe jest ze lekarze nie zwrócili na to uwagi?

Od kilku miesięcy zmagam się z problemem śluzu z odbytu, ulatniającego się zapachu z odbytu. Przeprowadziłem szereg badań, kolonoskopię, gastroskopię, posiewy i wszystkie badania z krwi i kału. Niestety wciąż nie udało się znaleźć przyczyny. Po wizycie u 2 proktologów stwierdzono hemoroidy 1 stopnia 1 - oboje powiedzieli, że się tego nie operuje, jednak maści i czopki, które przepisali, nie pomogły. Napięcie mięśni zwieracza prawidłowe. Zastanawia mnie jednak ze w momencie badania pet rectrum gdy miałem nogi podciągnięte w stronę brzucha, mój odbyt jakby naciąga się, a w momencie stania, chodzenie gdy go dotykam, wydaje mi się, jakby brzegi skóry wystawały i rozchylały się do zewnątrz i gdy ich dotykam, to ich strona wewnętrzna jest takiej samej struktury jak wnętrze mojego odbytu. Zastanawia mnie czy to normalne i czy może to być przyczyna mojej dolegliwości związanej ze śluzem.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Hemoroidy w Bielsku-Białej Hemoroidy w Dąbrowie Górniczej Hemoroidy w Katowicach Hemoroidy w Warszawie Hemoroidy w Gliwicach Hemoroidy w Opolu Hemoroidy w Częstochowie Hemoroidy w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4