2023-08-18

Czy może jest to jakiś stan zapalny?

Ból podbrzusza z prawej strony. Zaczęło się jakieś 10 lat temu, ale zawsze ból znikał. Teraz mam już od 2 lat stały tępy lekki ból non stop, ciągnący się czasami w stronę pleców. Często występuje z rana. Tak jakby kolka. Boli czasami przy oddychaniu. Boli, jak się schylam, czy jak skręcam ciało np.ćwiczeniami na siłowni. Miałam kiedyś wysoką bilirubinę, później zeszła nagle do normy. Badania krwi, prostaty w normie. Usg jamy brzusznej 3 lata temu ok. Mam zaparcia czasami i pojawiła się krew podczas wizyty w ubikacji, ale po badaniu w stolcu nie było. Ostatnio lekarz postawił diagnozę, że to jelito drażliwe. Mam też problem z całkowitym wypróżnieniem. 

Proponuję poszerzenie diagnostyki o badanie ultrasonograficzne jamy brzusznej oraz ewentualną konsultację ginekologiczną i chirurgiczną.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaparcia w Poznaniu Zaparcia w Dąbrowie Górniczej Zaparcia w Warszawie Zaparcia w Bielsku-Białej Zaparcia w Krakowie Zaparcia w Katowicach Zaparcia w Częstochowie Zaparcia we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5540
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14792
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie