Czy może dojść do zapłodnienia przez pocieranie?

Mam pewne wątpliwości co do ostatniej sytuacji z partnerem, gdyż kilka razy otarł się członkiem o moje miejsca intymne. Byłam 3 dni po okresie. Miesiączkę mam regularną od 5 miesięcy cykl trwa 31 dni raz przed świętami były to 33 dni podejrzewam, że przez stres, bo było go dużo. Dodam jeszcze, że chłopak robił mi chwilę wcześniej dobrze językiem, a naczytałam się w internecie dużo o enzymach trawiennych w ślinie oraz o tym, że plemniki tam nie przeżyją, itd. Czytanie opinii w internecie nie było najlepszym posunięciem, ponieważ każda opinia zaprzecza innej przez co mam mętlik w głowie. Członek nie wszedł nawet na chwilę, jedyne co mógł omsknąć się o dolną część pochwy. Nie wiem czy po takiej sytuacji powinnam sięgnąć po tabletkę "po". Jest jakaś szansa na zapłodnienie? Z moich obserwacji wynika, że był to dzień niepłodny. Mała ilość śluzu, nierozciągliwy i dosyć mętny.
Rozstrzygające będzie badanie ginekologiczne.
tak może

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi