Czy może dojść do zapłodnienia przez pocieranie?

Mam pewne wątpliwości co do ostatniej sytuacji z partnerem, gdyż kilka razy otarł się członkiem o moje miejsca intymne. Byłam 3 dni po okresie. Miesiączkę mam regularną od 5 miesięcy cykl trwa 31 dni raz przed świętami były to 33 dni podejrzewam, że przez stres, bo było go dużo. Dodam jeszcze, że chłopak robił mi chwilę wcześniej dobrze językiem, a naczytałam się w internecie dużo o enzymach trawiennych w ślinie oraz o tym, że plemniki tam nie przeżyją, itd. Czytanie opinii w internecie nie było najlepszym posunięciem, ponieważ każda opinia zaprzecza innej przez co mam mętlik w głowie. Członek nie wszedł nawet na chwilę, jedyne co mógł omsknąć się o dolną część pochwy. Nie wiem czy po takiej sytuacji powinnam sięgnąć po tabletkę "po". Jest jakaś szansa na zapłodnienie? Z moich obserwacji wynika, że był to dzień niepłodny. Mała ilość śluzu, nierozciągliwy i dosyć mętny.
Rozstrzygające będzie badanie ginekologiczne.
tak może
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi