Czy mogę zastosować te globulki w trakcie karmienia piersią?

Od ponad roku karmię syna piersią. Lekarza ginekologa mam na za dwa tygodnie. 4 dni po stosunku zaczęła swędzieć mnie pochwa. Innych objawów nie mam. Miałam tak nieraz i clotrimazol nie pomagał. Lekarz zwykle dawał jakies globulki na receptę. Teraz nie mam takiej mozliwosci, a chciałabym sobie jak najszybciej ulżyć oraz boję się że stan się pogorszy. Czy mogę zażyć globulki iladian direct plus? Akurat mam takie w domu i zastanawiam się czy nie zaszkodza mojemu synkowi.

Preparat ten nie zaszkodzi, ale najprawdopodobniej nie pomoże Pani w takich dolegliwościach. Proszę rozważyć umówienie wcześniejszej wizyty lub teleporady u ginekologa.
Myślę ze powinna Pani umówić się do ginekologa, preparaty bez recepty mają niepotwierdzoną skuteczność, mogą tylko zagłuszyć objawy choroby
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Można zażyć te globulka.
tak można stosować w trakcie karmienia piersią
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi