Czy mogę zastosować te globulki w trakcie karmienia piersią?

Od ponad roku karmię syna piersią. Lekarza ginekologa mam na za dwa tygodnie. 4 dni po stosunku zaczęła swędzieć mnie pochwa. Innych objawów nie mam. Miałam tak nieraz i clotrimazol nie pomagał. Lekarz zwykle dawał jakies globulki na receptę. Teraz nie mam takiej mozliwosci, a chciałabym sobie jak najszybciej ulżyć oraz boję się że stan się pogorszy. Czy mogę zażyć globulki iladian direct plus? Akurat mam takie w domu i zastanawiam się czy nie zaszkodza mojemu synkowi.

Preparat ten nie zaszkodzi, ale najprawdopodobniej nie pomoże Pani w takich dolegliwościach. Proszę rozważyć umówienie wcześniejszej wizyty lub teleporady u ginekologa.
Myślę ze powinna Pani umówić się do ginekologa, preparaty bez recepty mają niepotwierdzoną skuteczność, mogą tylko zagłuszyć objawy choroby
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
Można zażyć te globulka.
tak można stosować w trakcie karmienia piersią

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi