Czy mogę przestać stosować plastry HTZ?

Krwawienia po menopauzie. 21.12.2020 abrazja jamy macicy i biopsja szyjki. Jeszcze trochę plamię. Wynik badania będzie po miesiącu. Czy można od razu przestać stosować plastry HTZ (Systen Conti), czy stosować do końca grudnia? Czy przez styczeń przyklejać 1/2 plastra, a od lutego jakieś fitohormony i które byłyby dla mnie najlepsze? Mam 65 lat i mieszkam na wsi. Mogę mieć problemy z dojazdem do lekarza w związku z kwarantanną narodową.
Do czasu wyniku badania histopatologicznego proszę nie stosować żadnej formy HTZ. Dalsze postępowanie będzie uzależnione od wyniku badania.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi