Czy mogę przestać stosować plastry HTZ?

Krwawienia po menopauzie. 21.12.2020 abrazja jamy macicy i biopsja szyjki. Jeszcze trochę plamię. Wynik badania będzie po miesiącu. Czy można od razu przestać stosować plastry HTZ (Systen Conti), czy stosować do końca grudnia? Czy przez styczeń przyklejać 1/2 plastra, a od lutego jakieś fitohormony i które byłyby dla mnie najlepsze? Mam 65 lat i mieszkam na wsi. Mogę mieć problemy z dojazdem do lekarza w związku z kwarantanną narodową.
Do czasu wyniku badania histopatologicznego proszę nie stosować żadnej formy HTZ. Dalsze postępowanie będzie uzależnione od wyniku badania.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi