Czy mogę mieć chłoniaka?

Byłam dzisiaj u radiologa aby zbadać swoje węzły chłonne, pan podczas badania mówił ze węzły nie wzbudzają niepokoju onkologicznego, ale nie podał mi wymiarów węzła chłonnego. A w wynikach badania mam napisane tylko „na szyi w dołach pachowych i pachwinowych powiększonych węzłów chłonnych jak i patologicznych struktur nie stwierdza się". Dodam ze najbardziej zaniepokoił mnie jeden węzeł chłonny, który wyskoczył mi nad obojczykiem po lewej stronie, a lekarz tylko powiedział, że nie wzbudza on czujności onkologicznej. I moje pytanie jest takie: czy mogę zaufać temu lekarzowi, mimo że nie podał bardziej szczegółowych informacji na temat węzła chłonnego, np. wymiarów itp? Węzły chłonne mam powiększone w miejscu podżuchwowym, pachwinowym i nad lewym obojczykiem. Badania krwi robiłam crp to 0,22, Ob-4. Rozmaz w normie i reszta tez, węzły chłonne podżuchwowe i pachiwnowe widział lekarz rodzinny i nie stwierdził zdanych nieprawidłowośći, ale tego najbardziej niepokojącego nad obojczykiem jeszcze nie. Dlaczego węzeł chłonny nadobojczykowy mógł się powiększyć, szukać przyczyny czy zaufać lekarzowi który przeprowadzał usg? Czy mogę mieć chloniaka? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi