Czy lepiej otrzymać zwolnienie lekarskie przez konsultację online?

Dzień dobry. Obudziłam się dzisiaj z katarem, bólem gardła i ogólnym osłabieniem. Jestem przedstawicielem medycznym i w pracy muszę jeździć po różnych placówkach medycznych i boje się wykonywać tą pracę w obecnym stanie na prawdę złego samopoczucia. Podejrzewam, ze jest to zwykle przeziębienie, ale nie chce żeby się bardziej rozwinęło. Czy w tej sytuacji będzie możliwe uzyskanie zwolnienia lekarskiego jedynie za pomocą wizyty online?
Dzień dobry, w dobie pandemii infekcja nawet przeziębieniowa jest wskazaniem do zostania w domu. Oczywiście jest możliwość uzyskania e-recepty a także zwolnienia lekarskiego. W razie potrzeby zapraszam na konsultacje.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Zapytaj lekarza
Wpisz treść swojego pytania
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
169
Pytań zadanych
przez pacjentów
83
Odpowiedzi
udzielonych przez lekarzy
19
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi