Czy klej do rzęs może wywołać jakąś reakcję po przypadkowym dostaniu się do ust?

Dzisiaj używałam kleju do rzęs. Naniosłam dosłownie kroplę kleju, ale zmyłam go patyczkiem do uszu, ponieważ rzęsy nie chciały się przykleić. Później chcąc zetrzeć pozostałości kleju wzięłam patyczek do buzi (myślałam, że inny, ale możliwe że wzięłam tej na którym był klej) i boję się, że może mi się od tego coś stać.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Bielsku-Białej Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z