Czy gruba żyła na penisie może oznaczać zakrzepowe zapalenie żył?

Mam na penisie sporą żyłę. Znaczy ona zaczyna się z początku penisa taka gruba, jakby trochę rozlana. Nie wiem jak to opisać i później jak idzie dalej to jest coraz cieńsza. Martwi mnie właśnie jej wielkość na początku. Teoretycznie ona nie boli, jednak wygląda dość nieestetycznie i jest dość widoczna, a przy wzwodzie jest bardzo twarda i jeszcze bardziej się wbija taki duży kawałek. Mam to dość długo, jednak teraz zacząłem się nie martwić, czemu taka jest. Czy to może być "zakrzepowe zapalenie żył na prąciu"? Tyle że ja nie odbywałem stosunku, tylko często się masturbowałem.
Zalecana konsultacja urologiczna.
W opisie nie ma nic niepokojącego ale na wypadek lepiej skonsultować się z urologiem.
prosze udac sie na wizyte do urologa
jeżeli żyłę da się palcem zgnieść w spoczynku to nie ma tu nic nieprawidłowego
Myślę że należy pokazać lekarzowi rodzinnemu w pierwszej kolejności.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi