Czy e-wizyta jest bezpieczna?

Witam. Czy e-wizyta jest bezpieczna? Co się stanie jeżeli lekarz dobierze mi zły lek?
E-wizyta jest w pełni bezpieczną formą udzielania świadczeń zdrowotnych. Podobnie jak w przypadku wizyty stacjonarnej lekarz zbiera dokładny wywiad, analizuje dotychczasową dokumentację medyczną, wyniki badań etc. i na tej podstawie wdraża odpowiednie leczenie. Jeśli jednak uzna, że stan pacjenta wymaga badania osobistego kieruje pacjenta na wizytę stacjonarną z pełnym badaniem fizykalnym.
E wizyta jest uznaną metodą konsultacji lekarskiej ale trzeba pamiętać że nie wszystko załatwimy na takiej konsultacji. Może tak się zdarzyć że lekarz poleci osobistą konsultację.
Jest to w miare bezpieczna forma kontaktu z lekarzem
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1743
Pytań zadanych
przez pacjentów
5081
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi