Czy diagnoza zapalenia wyrostka robaczkowego mogła zostać źle postawiona, a ból może mieć związek z jajnikiem?

Piszę do państwa z dość ważnym pytaniem. Mianowicie pół roku temu „zdiagnozowano” u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego, który został wycięty. Przed „diagnozą” pojawił się ból w prawej części podbrzusza i miało to miejsce 18 dnia cyklu. Pomimo zabiegu ból jednak nie ustał i raz na czas pojawia się z prawej strony wraz z opuchlizną około 20 dnia cyklu. Moje cykle trwają zazwyczaj 26/27 dni. 

Bóle tej okolicy mogą mieć przyczynę zarówno w schorzeniach przewodu pokarmowego jak i w schorzeniach jajnika. Wstępna diagnostyka różnicowa z pewnością była wykonana przed zabiegiem operacyjnym. Utrzymujące się dolegliwości sugerują jednak poszerzenie diagnostyki w tym kierunku - proszę umówić konsultację ginekologiczną.
Proszę wykonać usg jajników.
Mogło być tak, że ma/miała Pani obie choroby - zarówno zapalenie wyrostka robaczkowego, który wywołał silny ból pół roku temu jak i chorobę jajnika, która powoduje pobolewanie w obecnym czasie.
należy odbyć konsultację ginekologiczną z oceną macicy i jajników
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi