Czy diagnoza zapalenia wyrostka robaczkowego mogła zostać źle postawiona, a ból może mieć związek z jajnikiem?

Piszę do państwa z dość ważnym pytaniem. Mianowicie pół roku temu „zdiagnozowano” u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego, który został wycięty. Przed „diagnozą” pojawił się ból w prawej części podbrzusza i miało to miejsce 18 dnia cyklu. Pomimo zabiegu ból jednak nie ustał i raz na czas pojawia się z prawej strony wraz z opuchlizną około 20 dnia cyklu. Moje cykle trwają zazwyczaj 26/27 dni. 

Bóle tej okolicy mogą mieć przyczynę zarówno w schorzeniach przewodu pokarmowego jak i w schorzeniach jajnika. Wstępna diagnostyka różnicowa z pewnością była wykonana przed zabiegiem operacyjnym. Utrzymujące się dolegliwości sugerują jednak poszerzenie diagnostyki w tym kierunku - proszę umówić konsultację ginekologiczną.
Proszę wykonać usg jajników.
Mogło być tak, że ma/miała Pani obie choroby - zarówno zapalenie wyrostka robaczkowego, który wywołał silny ból pół roku temu jak i chorobę jajnika, która powoduje pobolewanie w obecnym czasie.
należy odbyć konsultację ginekologiczną z oceną macicy i jajników
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3546
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi