Czy ból w pięcie po skoku na beton może być oznaką uszkodzenia?

Tydzień temu wykonałem skok z wysokości około 3 m na betonowe podłoże. Chwilowo poczułem ból w pięcie, jednak nie był duży. Od 2 dni pięta zaczęła mocniej boleć przy chodzeniu, jest to ból ciągły, ale znośny. Czy mogło dojść do jakiegoś złamania? Nie mam obrzęku ani opuchlizny. Najszybsza wizyta u lekarza wchodzi w grę za 2 tygodnie, spowodowane jest to wyjazdem. Czy należy podjąć szybsze działania? Czy można odczekać ten okres 2 tygodni?

Niezbędna wizyta stacjonarna u lekarza, z możliwością przeprowadzenia badania.
może to sugerować uszkodzenie, należy poszerzyć diagnostykę

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10036
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi