Czy ból w pięcie po skoku na beton może być oznaką uszkodzenia?

Tydzień temu wykonałem skok z wysokości około 3 m na betonowe podłoże. Chwilowo poczułem ból w pięcie, jednak nie był duży. Od 2 dni pięta zaczęła mocniej boleć przy chodzeniu, jest to ból ciągły, ale znośny. Czy mogło dojść do jakiegoś złamania? Nie mam obrzęku ani opuchlizny. Najszybsza wizyta u lekarza wchodzi w grę za 2 tygodnie, spowodowane jest to wyjazdem. Czy należy podjąć szybsze działania? Czy można odczekać ten okres 2 tygodni?

tak może to być oznaka uszkodzenia
Niezbędna wizyta stacjonarna u lekarza, z możliwością przeprowadzenia badania.
Tak, może.
może to sugerować uszkodzenie, należy poszerzyć diagnostykę

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3566
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi