Czy ból w dole pleców może być spowodowany przez nerkę?

Od kilku dni mam silne bóle pleców na wysokości nerek, od krzyża w kierunku biodra (tylko po prawej stronie). Bóle te występują przy zmianach pozycji ciała (wstawanie, siadanie itp.). W pozycjach ustalonych bóle nie występują. Czy to może mieć coś wspólnego z prawą nerką? Dodatkowo mam dużo zmian chorobowych w kręgosłupie.

Najprawdopodobniej podłożem dolegliwości są zmiany w kręgosłupie. Wskazana wizyta u lekarza w celu zbadania i otrzymania właściwego leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi