Czuję się fatalnie, jeżeli nie prześpię 8 godzin - jakie dalsze kroki podjąć?

Od 5 lat - odkąd usunięto mi tarczycę, jeśli nie śpię 8 godzin w nocy, to czuję się fatalnie. Nie jestem w stanie na niczym się skoncentrować, jeśli z jakichś przyczyn nie prześpię 8 godzin, to w dzień muszę odsypiać jak najszybciej, inaczej nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Kręci mi się w głowie, nie potrafię się na niczym skupić, myśleć. Gdy odeśpię, to wszystko jest świetnie - jestem pełna życia, energii, motywacji i cały dzień mogę efektywnie pracować. Mój problem utrudnia mi życie, szukałam o tym informacji, co to może być - niestety nie potrafię nic znaleźć. Prawdopodobnie wiąże się to z wycięciem tarczycy, bo zaczęło się od razu po operacji. Wcześniej normalnie spałam nawet 5 godzin i czułam się rewelacyjnie. Bardzo proszę o pomoc oraz w miarę możliwości informację, gdzie udać się z tym problemem, bo bardzo utrudnia mi to życie i pracę. Już nie wiem, co mogę robić. Mogę nawet umówić się na wizyty online, byle szybko to rozwiązać.

Wskazana wizyta u lekarza endokrynologa bądź lek.rodzinnego prowadzącego leczenie i wykonanie kontrolnych badań.
Stan po operacji tarczycy bezwzględnie wymaga odpowiedniego leczenia i stałego nadzoru lekarza endokrynologa. Proszę bezzwłocznie umówić się na wizytę kontrolną i w zależności od wyników zleconych badań zaplanować odpowiednie leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3917
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10061
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi