Czuję się fatalnie, jeżeli nie prześpię 8 godzin - jakie dalsze kroki podjąć?

Od 5 lat - odkąd usunięto mi tarczycę, jeśli nie śpię 8 godzin w nocy, to czuję się fatalnie. Nie jestem w stanie na niczym się skoncentrować, jeśli z jakichś przyczyn nie prześpię 8 godzin, to w dzień muszę odsypiać jak najszybciej, inaczej nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Kręci mi się w głowie, nie potrafię się na niczym skupić, myśleć. Gdy odeśpię, to wszystko jest świetnie - jestem pełna życia, energii, motywacji i cały dzień mogę efektywnie pracować. Mój problem utrudnia mi życie, szukałam o tym informacji, co to może być - niestety nie potrafię nic znaleźć. Prawdopodobnie wiąże się to z wycięciem tarczycy, bo zaczęło się od razu po operacji. Wcześniej normalnie spałam nawet 5 godzin i czułam się rewelacyjnie. Bardzo proszę o pomoc oraz w miarę możliwości informację, gdzie udać się z tym problemem, bo bardzo utrudnia mi to życie i pracę. Już nie wiem, co mogę robić. Mogę nawet umówić się na wizyty online, byle szybko to rozwiązać.

Wskazana wizyta u lekarza endokrynologa bądź lek.rodzinnego prowadzącego leczenie i wykonanie kontrolnych badań.
Stan po operacji tarczycy bezwzględnie wymaga odpowiedniego leczenia i stałego nadzoru lekarza endokrynologa. Proszę bezzwłocznie umówić się na wizytę kontrolną i w zależności od wyników zleconych badań zaplanować odpowiednie leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi