Czego objawem może być nagłe pojawianie się krostek na twarzy?

Od jakiegoś tygodnia na policzkach pojawiają mi się czerwone krostki. Na początku były to pojedyńcze wypryski, jednak teraz objawy nasiliły się i pojawiają się skupiska krostek, również pod oczami. Podkreślam, że nigdy wcześniej takie sytuacje nie miały miejsca i nie mam zwykle problemów z cerą. Jaka może być tego przyczyna?

Do postawienia odpowiedzi na to pytanie niezbędna jest ocena zmian badaniem fizykalnym oraz zebranie szczegółowego wywiadu. Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego bądź dermatologa.
Dzień dobry, proponuje ocenić zmiany - zapraszam na konsultacje online - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Konieczna jest konsultacja wstępna na wizycie u lekarza rodzinnego, na videoporadzie lub na wizycie stacjonarnej. Trzeba zebrać wywiad oraz przyjrzeć się tej zmianie. Zapraszam na konsultację online.
Rekomendowana konsultacja podczas wizyty stacjonarnej z lekarzem.
zalecam wizyte u dermatologa oraz poszerzenie diagnostyki o badania laboratoryjne
Wskazana konsultacja dermatologiczna.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Trądzik w Katowicach Trądzik w Krakowie Trądzik w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Warszawie Trądzik w Warszawie Trądzik w Bielsku-Białej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10028
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi