Co robić przy długo utrzymującym się bólu żołądka?

Od dwóch tygodni boli mnie brzuch. Na początku był to ból zlokalizowany w górnej części żołądka z towarzyszącymi nudnościami. Po jakimś czasie doszła biegunka. Przez chwilę było lepiej, stosowałem dietę lekkostrawną, ale potem znowu obudziły mnie skurcze jelit w nocy po zjedzeniu "normalnych" posiłków. Przez ostatnie 2-3 dni biegunka (raz-dwa razy dziennie) z bolesnymi skurczami jelit. Obecnie ból jest zlokalizowany bardziej w jelitach, ale odczuwam denerwujący ból na całości żołądka. Biorę nospę i od wczoraj nifuroksazyd. Co jeszcze mogę stosować na takie bóle żołądka?

Wskazana wizyta u lekarza w warunkach stacjonarnych - po przeprowadzeniu badania lekarz zaleci niezbędną diagnostykę i/lub leczenie.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi