Co robić przy długo utrzymującym się bólu żołądka?

Od dwóch tygodni boli mnie brzuch. Na początku był to ból zlokalizowany w górnej części żołądka z towarzyszącymi nudnościami. Po jakimś czasie doszła biegunka. Przez chwilę było lepiej, stosowałem dietę lekkostrawną, ale potem znowu obudziły mnie skurcze jelit w nocy po zjedzeniu "normalnych" posiłków. Przez ostatnie 2-3 dni biegunka (raz-dwa razy dziennie) z bolesnymi skurczami jelit. Obecnie ból jest zlokalizowany bardziej w jelitach, ale odczuwam denerwujący ból na całości żołądka. Biorę nospę i od wczoraj nifuroksazyd. Co jeszcze mogę stosować na takie bóle żołądka?

Wskazana wizyta u lekarza w warunkach stacjonarnych - po przeprowadzeniu badania lekarz zaleci niezbędną diagnostykę i/lub leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi