Co robić jeśli kolano puchnie w ortezie?

Po upadku gdzie nastąpił raptowny przeprost kolana nie bolało. A po tygodniu w momencie prostowania nogi przy schodzeniu ze schodów czy wstawania z pozycji siedzącej czuję b. bolesne przesuwanie łękotki. Również nocą chwilami nie wiem jak ułożyć nogę. Robione USG ponoć nic nie wykazało prócz zwyrodnień związanych z wiekiem. Mam 65 lat i nie narzekałam nigdy na kolana. Noga nie była wcześniej spuchnięta. A chodząc w ortezie zaczęła puchnąć. Czy mogę uzyskać jakieś rady jak postępować w domu, czy nosić ortezę czy jakieś okłady? Np maść końska chłodząca?  A może inne badanie trzeba zrobić? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3546
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi