Co robić jeśli kolano puchnie w ortezie?

Po upadku gdzie nastąpił raptowny przeprost kolana nie bolało. A po tygodniu w momencie prostowania nogi przy schodzeniu ze schodów czy wstawania z pozycji siedzącej czuję b. bolesne przesuwanie łękotki. Również nocą chwilami nie wiem jak ułożyć nogę. Robione USG ponoć nic nie wykazało prócz zwyrodnień związanych z wiekiem. Mam 65 lat i nie narzekałam nigdy na kolana. Noga nie była wcześniej spuchnięta. A chodząc w ortezie zaczęła puchnąć. Czy mogę uzyskać jakieś rady jak postępować w domu, czy nosić ortezę czy jakieś okłady? Np maść końska chłodząca?  A może inne badanie trzeba zrobić? 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi