Co może powodować przedłużenie miesiączki?

Mój okres trwa już 8 dni, zaczął się jedynie 15 dni po poprzednim i jego czas jest bardzo wydłużony. Zwykle trwa 4 dni i jest regularnie co 25-28 dni. Nigdy mi się tak nie zdarzyło nawet po tabletce dzień po. Czy wykonać jakieś testy, aby dowiedzieć się z czego to wynika?

Wskazana konsultacja ginekologiczna.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Zaburzenia miesiączkowania w Dąbrowie Górniczej Zaburzenia miesiączkowania w Bielsku-Białej Zaburzenia miesiączkowania w Warszawie Zaburzenia miesiączkowania w Krakowie Zaburzenia miesiączkowania w Katowicach Zaburzenia miesiączkowania w Gliwicach Zaburzenia miesiączkowania w Poznaniu Zaburzenia miesiączkowania we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi