Co może powodować ciągły apetyt?

Moim problemem jest ciągły apetyt. Nie wystarczy mi, że coś zjem - co prawda hamuję się, ale to nie pomaga w 100%. Ciągle jestem głodny, a gdy coś zjem głód wraca maksymalnie po 20 minutach. Mam też problemy przy wstrzymywaniu (głównie chodzi tutaj o codzienne sprawy toaletowe), a czasem może być tak, że coś mi umknie (oczywiście nie w dużej ilości).

Ciągłe uczucie głodu może mieć różnorodne podłoże (np. endokrynologiczne, psychiczne), wymaga Pan wdrożenia diagnostyki; w tym celu proszę zgłosić się do lekarza (internista/lekarz rodzinny), który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu medycznego i zbadaniu Pana ustali dalsze postępowanie diagnostyczne.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6931
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi