Co może być przyczyną infekcji pochwy?

Od 2 miesięcy zmagam się z infekcja intymną. Na początku byłam u lekarza z opuchniętą wargą sromową i ranami na niej oraz swedzeniem tych miejsc, dostałam antybiotyk na infekcję bakteryjną. Po skończeniu antybiotyku opuchlizna zeszła, ale nadal swędziało i dostałam globulki oraz maść. Niestety na chwilkę pomogło i po kilku dniach znowu poczułam pieczenie przy oddawaniu moczu, pieczenie wejścia do pochwy, opuchnięcie wejścia do pochwy, mocny ból w pachwinie oraz podbrzuszu, a do tego gęsty biały bezzapachowy śluz. Dostałam jedną tabletkę na infekcję grzybiczą i maść z clotrimazolem w składzie. Objawy po 3 dniach zmalały. Ale niestety juz 5 dnia znowu zaczynam odczuwać pieczenie pochwy, ból w pachwinie i jest nadal ten gęsty biały śluz. Już nie wiem co robić, bo jestem za granicą i chodziłam do lekarza rodzinnego, bo do ginekologa ciężko dostać skierowanie. Nadal smaruję tą maścią z clotrimazolem już 6 dzień, ale boję się że to nie ustąpi. Proszę o wskazówki co to moze być i co może mi pomóc.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi