Co może być przyczyną infekcji pochwy?

Od 2 miesięcy zmagam się z infekcja intymną. Na początku byłam u lekarza z opuchniętą wargą sromową i ranami na niej oraz swedzeniem tych miejsc, dostałam antybiotyk na infekcję bakteryjną. Po skończeniu antybiotyku opuchlizna zeszła, ale nadal swędziało i dostałam globulki oraz maść. Niestety na chwilkę pomogło i po kilku dniach znowu poczułam pieczenie przy oddawaniu moczu, pieczenie wejścia do pochwy, opuchnięcie wejścia do pochwy, mocny ból w pachwinie oraz podbrzuszu, a do tego gęsty biały bezzapachowy śluz. Dostałam jedną tabletkę na infekcję grzybiczą i maść z clotrimazolem w składzie. Objawy po 3 dniach zmalały. Ale niestety juz 5 dnia znowu zaczynam odczuwać pieczenie pochwy, ból w pachwinie i jest nadal ten gęsty biały śluz. Już nie wiem co robić, bo jestem za granicą i chodziłam do lekarza rodzinnego, bo do ginekologa ciężko dostać skierowanie. Nadal smaruję tą maścią z clotrimazolem już 6 dzień, ale boję się że to nie ustąpi. Proszę o wskazówki co to moze być i co może mi pomóc.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi