2024-02-11

Co może być przyczyną bólu?

Od dwóch miesięcy, co jakieś dwa tygodnie przez kilka dni doskwiera mi ból pleców na dole po prawej stronie. Leki przeciwbólowe łagodzą ból, ale nie niwelują go do końca. Dodam, że około rok temu miałam podobny problem - na USG wykluczono, że ból pochodzi od nerek. 

Warto umówić się na wizytę stacjonarną aby lekarz mógł wykonać badanie. Ew. warto rozważyć wykonanie rezonansu magnetycznego jeśli ból będzie pochodził od kręgosłupa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból pleców w Gdańsku Ból pleców w Dąbrowie Górniczej Ból pleców w Rzeszowie Ból pleców w Gliwicach Ból pleców w Warszawie Ból pleców w Krakowie Ból pleców w Bielsku-Białej Ból pleców w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4