Ciągłe uczucie pragnienia - jakie mogą być przyczyny?

Piję dużo wody dziennie ok. 5 litrów, mimo że nie pracuje fizycznie, nie uprawiam sportu, nie mam żadnej specjalnej diety. Wyniki krwi: morfologia i glukoza są bardzo dobre, nie wskazują na żadne problemy. Czym więc może być spowodowane ciągłe uczucie pragnienia?
Zbyt mały opis problemu, proszę umówić się na konsultację celem zebrania pełnego wywiadu i na tej podstawie dopiero będzie się dało zaproponować dalsze postępowanie.
zalecam poszerzenie diagnostyki u lekarza rodzinnego
Zalecana stacjonarna wizyta lekarska z pełnym badaniem fizykalnym.
Należy poszerzyć diagnostykę. Na początek badanie ogólne moczu, kreatynina oraz jonogram.
Należy zgłosić się do internisty
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi