Cesarskie cięcie, a kolejna ciąża

Witam, w czerwcu miałam CC (z powodu rozejścia spojenia łonowego), ostatnia miesiączkę miałam 25 sierpnia, 28 września robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, w październiku znowu robiłam negatywny, około 13 października dostałam pełno śluzu - był raz brązowy, a raz czerwony, utrzymywał się około 3 tygodni (myślałam że to miesiączka). W listopadzie zrobiłam dla pewności jeszcze jeden test - wyszedł pozytywny. Zrobiłam drugi dla pewności i też wyszedł pozytywny, lecz ta kreska była ledwo widoczna. Bardzo się boję, że mogę być w ciąży. Nie dość, że niedawno miałam CC to jeszcze mam CIN ||| polipy i nadżerkę (wyszło w ciąży z wycinków, macicy nie można było zobaczyć bo byłam w ciąży ) w listopadzie miałam wycinki, a w lutym miałam badania kolposkopowe. Miałam się zgłosić po połogu, ale po połogu zaraz dostałam miesiączki i się umówiłam z lekarzem na styczeń, lecz się boję, że mogę być w ciąży. Czy może mi się rozprzestrzenić dalej ten stan? Jak będzie przebiegała ciąża? Możliwe, że jestem w ciąży? (Śluz mam biały, niekiedy rzadki, a niekiedy lepiący).
trzeba poszerzyc diagnostyke cin III, do rozważenia cc. Potrzebowałbym też zobaczyc wynik cytologii i wypis ze szpitala z ciecia cesarskiego
Proszę pilnie zgłosić się na badanie do ginekologa.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi