Cesarskie cięcie, a kolejna ciąża

Witam, w czerwcu miałam CC (z powodu rozejścia spojenia łonowego), ostatnia miesiączkę miałam 25 sierpnia, 28 września robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny, w październiku znowu robiłam negatywny, około 13 października dostałam pełno śluzu - był raz brązowy, a raz czerwony, utrzymywał się około 3 tygodni (myślałam że to miesiączka). W listopadzie zrobiłam dla pewności jeszcze jeden test - wyszedł pozytywny. Zrobiłam drugi dla pewności i też wyszedł pozytywny, lecz ta kreska była ledwo widoczna. Bardzo się boję, że mogę być w ciąży. Nie dość, że niedawno miałam CC to jeszcze mam CIN ||| polipy i nadżerkę (wyszło w ciąży z wycinków, macicy nie można było zobaczyć bo byłam w ciąży ) w listopadzie miałam wycinki, a w lutym miałam badania kolposkopowe. Miałam się zgłosić po połogu, ale po połogu zaraz dostałam miesiączki i się umówiłam z lekarzem na styczeń, lecz się boję, że mogę być w ciąży. Czy może mi się rozprzestrzenić dalej ten stan? Jak będzie przebiegała ciąża? Możliwe, że jestem w ciąży? (Śluz mam biały, niekiedy rzadki, a niekiedy lepiący).
trzeba poszerzyc diagnostyke cin III, do rozważenia cc. Potrzebowałbym też zobaczyc wynik cytologii i wypis ze szpitala z ciecia cesarskiego
Proszę pilnie zgłosić się na badanie do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi