Brak miesiączki przy spirali antykoncepcyjnej.

Mam drugą spiralę antykoncepcyjną. Pierwsza była na 5 lat, drugą mam od roku. Przez cały ten okres czasu miesiączki (2-dniowe plamienia) miałam regularnie co 27-28 dni. W tym miesiącu jest 30 dzień cyklu i miesiączki brak. Wykonałam nawet test ciążowy, który jest negatywny. Wiem, że przy tego typu spirali może w ogóle nie wystąpić krwawienie, ale czy to możliwe, żeby stało się to tak nagle, pomimo, że cały czas miałam krawienia? Czy może to ciąża, a test był zrobiony za wcześnie?

Do odpowiedzi na Pani pytanie konieczna jest informacja o typie zastosowanej wkładki wewnątrzmacicznej. W zależności od tego jakiego typu to wkładka krwawienia mogą być regularne lub rzadkie, obfite, skąpe lub całkowicie nieobecne.
Przyczyna zaburzeń miesiączkowania może jednakże leżeć zupełnie gdzie indziej i wymagać szerszej diagnostyki ultrasonograficznej i laboratoryjnej. Proponuję zasięgnąć porady ginekologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Rzeszowie Ginekolog w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z